Denní nášup

Online prodej knih, antiquariát

Tajemství zkumavek a křivulí

Žánr:
antikvariátní tiskoviny
Dostupnost:
skladem


 autor:JUSTUS LIEBIG

 vazba: měkká

 rok vydání: 1943

 nakladatelství: Orbis Praha

 stav: v pořádku - na zadní straně mírné flíčky

 ANTIKVARIÁT !!

počet:

 

Tajemství zkumavek a křivulí

 

sešit 16 z edice Knihovna pro mládež - počet stránek: 25

Vydalo nakladatelství Orbis Praha pro Kuratorium pro výchovu mládeže v Čechách a na Moravě. Jedná se o jeden díl ze série dobrodružných propagandistických proněmecky psaných příběhů.  Kuratorium pro výchovu mládeže byla masová organizace české mládeže, která si v letech 1942-1945 kladla za úkol duchovní (pře)výchovu nejmladších generací příslušníků českého národa v rámci tzv. Velkoněmecké říše a jejíž činnost byla díky frontovému vývoji války odsouzena k nezdaru.

 

Nabídka je určena výhradně jen pro sběratelské účely. Tímto prohlašujeme, že nejsme členy žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporujeme.


 
VÁŠ ÚČET
NOVINKY
EET

Vzhledem k zavedení "Elektronické evidence tržeb" (EET) jsme byli nuceni ukončit osobní prodej přímo zákazníkovi - tedy platbu v hotovosti. Od 1. 3. 2017 - probíhá prodej knih výhradně přes náš objednávkový formulář a následné zaslání knihy poštou, na dobírku. Děkujeme všem zákazníkům za pochopení.


Brkola má novinky

Nově z nakladatelství BRKOLA - Okolo100lalala, Feldenkrais dech & hlas, Pan Pavel plní úkol nebo kniha nominovaná na literární cenu Magnesia litera 2016 Samota není zlej


změna telefonního čísla

POZOR !!!

Došlo ke změně telefonního čísla - nově můžete volat na číslo 722 455 926


Archiv novinek
AKČNÍ ZBOŽÍ