Denní nášup

Online prodej knih, antiquariát

LABYRINT SVĚTA A RÁJ BIČE - Roman Sikora

Žánr:
beletrie, divadlo
Dostupnost:
skladem


 autor: ROMAN SIKORA

 vazba: měkká

 počet stran: 488

 datum vydání: 2017

 

počet:

 

LABYRINT SVĚTA A RÁJ BIČE 

Kniha je prvním uceleným průřezem dramatickou tvorbou Romana Sikory (1970), který patří v současné době k nejkontroverznějším, ale také k nejhranějším a nejpřekládanějším českým dramatikům. První oddíl nabízí Sikorovy dramatické metafory o světě: Tank, Vlci, Nehybnost, Smrt talentovaného vepře, Zpověď masochisty, Snídaně s Leviathanem, Pražské Jezulátko a Tři dny. Poté následují apokryfní dramata a starší pokusy o velké drama: Sodomagomora!, Smetení Antigony, Kolchida a Jitro kouzelníků. Satirické a sarkastické hry, dramatické naschvály a osobité hříčky s politickými náměty výbor uzavírají: Opory společnosti, Včera to spustili, Jiříkovo vidění, Pohřbívání, A konečně se dobře žilo... a Na cestě k vítězství. Součástí kníhy jsou také tři studie (Barbora Schnelle, Libor Vodička a Michal Čunderle) a bibliografie, výběr z ohlasů, překladů a zahraničních inscenací. 


SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ
DOPORUČUJEME
 
VÁŠ ÚČET
NOVINKY
EET

Vzhledem k zavedení "Elektronické evidence tržeb" (EET) jsme byli nuceni ukončit osobní prodej přímo zákazníkovi - tedy platbu v hotovosti. Od 1. 3. 2017 - probíhá prodej knih výhradně přes náš objednávkový formulář a následné zaslání knihy poštou, na dobírku. Děkujeme všem zákazníkům za pochopení.


Brkola má novinky

Nově z nakladatelství BRKOLA - Okolo100lalala, Feldenkrais dech & hlas, Pan Pavel plní úkol nebo kniha nominovaná na literární cenu Magnesia litera 2016 Samota není zlej


změna telefonního čísla

POZOR !!!

Došlo ke změně telefonního čísla - nově můžete volat na číslo 722 455 926


Archiv novinek
AKČNÍ ZBOŽÍ
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  1. PŘEMYSL SI HRAJE - Přemysl Rut
  2. PÍSNĚ ČESKÉHO KABARETU - AVANTGARDY
  3. Bubela
  4. JAK BYLA VOSA MARCELKA RÁDA, ŽE JE - Michal Čunderle
  5. OKOLO100LALALA - Přemysl Rut
  6. O ŘEČI - Michal Čunderle
  7. Totenauberg, Sportštyk, Sbohem
  8. MAMINKA NENÍ DOMA - Jaroslava Pokorná
  9. 3 x IVAN VYSKOČIL - Čunderle, Rut, Slavíková
  10. DIALOGY ŘEČI - Michal Čunderle