Denní nášup

Online prodej knih, antiquariát

Psáno na tanku

Žánr:
válečné
Dostupnost:
poslední kus


 autor:GRIGORIJ I. PENĚŽKO

 vazba: tvrdá

 počet stran: 261

 datum vydání: 1. 11. 2010 

počet:

 

Psáno na tanku – frontové zápisky sovětského důstojníka

Podkladem knihy je autorův frontový deník. Vedl svůj zápisník od prvních dnů Velké vlastenecké války až do jejího konce. Kniha obsahuje úsek války od 22. června do 3. července roku 1941 – dny, kdy německá armáda vtrhla na území Sovětského svazu. Jádrem knihy je vzpomínka na boje u Dubna, kde sovětská vojska za nerovných podmínek dokázala Němcům způsobit těžké ztráty na lidech i materiálu.

Kniha je čtivě napsaná a milovníky žánru neurazí. Jde o zajímavý pohled na boje na Východní frontě očima ruského důstojníka. Značně se vymyká "memoárům" kterými nás zasypávali překladatelé v dobách budování socialismu a komunismu.

 


SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ
DOPORUČUJEME
 
VÁŠ ÚČET
NOVINKY
EET

Vzhledem k zavedení "Elektronické evidence tržeb" (EET) jsme byli nuceni ukončit osobní prodej přímo zákazníkovi - tedy platbu v hotovosti. Od 1. 3. 2017 - probíhá prodej knih výhradně přes náš objednávkový formulář a následné zaslání knihy poštou, na dobírku. Děkujeme všem zákazníkům za pochopení.


Brkola má novinky

Nově z nakladatelství BRKOLA - Okolo100lalala, Feldenkrais dech & hlas, Pan Pavel plní úkol nebo kniha nominovaná na literární cenu Magnesia litera 2016 Samota není zlej


změna telefonního čísla

POZOR !!!

Došlo ke změně telefonního čísla - nově můžete volat na číslo 722 455 926


Archiv novinek
AKČNÍ ZBOŽÍ
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  1. SEBEVRAŽDA - Viktor Suvorov
  2. Žáby v bouři
  3. Psáno na tanku
  4. VÁLKA V RUSKU - Paul Carell
  5. OČISTA - Viktor Suvorov
  6. SMRT JE MÝM ŘEMESLEM - Robert Merle