Denní nášup

Online prodej knih, antiquariát

Slovensko ve slevách

Dva výteční slovenští autoři detektivek mají ode dneška na všechny knihy 10 % slevu. Více naleznete v rubrice AKTUÁLNĚ na boku našich internetových stránek.


Gerald Durrell

Do konce srpna 2015 prodáváme všechny knihy od tohoto spisovatele s 10% slevou.


Dvoj CD - Přemysl Rut

Skvělá zpráva - Přemysl Rut natočil dvojkomplet CD. Písničky jsou věnované českému předválečnému kabaretu a české avantgardě. Výhradně v prodeji v našem knihkupectví. Jde o unikátní pohled na hudební scénu starou prakticky 100 let.


První hudební CD

Právě jsme uvedli do prodeje první hudební CD v našem e-shopu, a to hned peckou největší. Exkluzivně jen u nás Přemysl Rut a jeho CD "Přemysl si hraje"


poštovné se nemění

I přes zdražování služeb státní organizace "Česká pošta", zůstává poštovné v našem internetovém knihkupectví nezměněné.


filmové plakáty

Na stránky jsme právě přidali novou rubriku "plakáty". Zde budeme postupně zveřejňovat naši sbírku starých filmových plakátů tak zvaných "nudlí".


Podpisy autorů knih

Michal Čunderle, Michaela Kudláčková, Adam Barna, Kateřina Tučková, Emanuel Moravec, Jaroslav Foglar či nově Sara Blaedelová - to jsou spisovatelé, kteří pro čtenáře Knihkupectví PAMAKO svoje knihy podepsali nebo jsme od nich dostali lísteček s věnováním, který jsme do knihy vložili - troufneme si říct, že takových knihkupectví, kde si knihu koupíte s věnováním samotného autora, u nás příliš není.


Toužimský & Moravec

Do našeho internetového obchodu vstoupilo nově nakladatelství Toužimský & Moravec - více v blogu "AKTUÁLNĚ"


březen patří dětem

V měsíci březnu 2014 máme slevy na vybrané dětské knihy - neváhejte a kupujte.


Emanuel Moravec

Do antikvariátu byla přidána raritní kniha od protektorátního kolaboranta Emanuela Moravce - pozor s originálním podpisem.


PROSINEC 2013

V prosinci máme jako akci - výbornou knihu Jana Rybáře - Čtvrtá kostka.


nakladatelství Argo

Na vaše četná přání jsme do našeho knihkupectví zařadili nové nakladatelství, a to nakladatelství ARGO. Ať se vám knížky líbí. Kolektiv knihkupectví PAMAKO.


Žítkovské bohyně

Kateřina Tučková nám ke každé své knize věnovala vlastnoručně podepsané věnování, které získá každý, kdo si knihu Žítkovské bohyně u nás zakoupí. Navíc v měsíci říjnu s 15% slevou.


Adam Barna - DRAVEC

Adam Barna nám podepisoval svou bestsellerovou knihu Dravec. Jen pro zákazníky našeho knihkupectví - knihy jsou v omezeném množství.


akce v září

Adam Barna - Dravec - akce na měsíc září - 15% sleva jen v září 2013


novinky na srpen 2013

Opět jsme rozšířili nabídku našich prodávaných knih. Dánský bestseller "Říkej mi princezno", přidali jsme napětí v knihách jako jsou "Noční pavouk" či "Rukopis Karla Velikého" a mnoho dalších zajímavých knih.


Známá dětská herečka

Exkluzivně dáváme do prodeje knihu známé dětské filmové hvězdy Michaely Kudláčkové: Jak vychovávat muže  podle znamení. Každá kniha obsahuje osobní věnování autorky čtenářům internetového knihkupectví PAMAKO. - viz. záložka AKTUÁLNĚ - nenechte si ujít.


červenec 2013

Pozor akce v měsíci červenci - na počest narození autora detektivních románů Michaela Connelyho *21.7.1956, bude kniha STRAŠÁK po celý měsíc s 15 % slevou


červen 2013

Do našeho seznamu skvělých nakladatelství připlulo nově i nakladatelství z Brna - Host - postupně budeme doplňovat jejich nejnovější knižní "pecky".


Věnování

V případě zájmu, zajistíme u knih "BUBELA" a "JAK BYLA VOSA MARCELKA RÁDA, ŽE JE" osobní věnování od autora uvedených knih. Při zakoupení prosím uveďte případný požadavek do poznámky.


začínáme

Naše stránky právě zahájili svoji činnost - duben 2013


 
VÁŠ ÚČET
NOVINKY
EET

Vzhledem k zavedení "Elektronické evidence tržeb" (EET) jsme byli nuceni ukončit osobní prodej přímo zákazníkovi - tedy platbu v hotovosti. Od 1. 3. 2017 - probíhá prodej knih výhradně přes náš objednávkový formulář a následné zaslání knihy poštou, na dobírku. Děkujeme všem zákazníkům za pochopení.


Brkola má novinky

Nově z nakladatelství BRKOLA - Okolo100lalala, Feldenkrais dech & hlas, Pan Pavel plní úkol nebo kniha nominovaná na literární cenu Magnesia litera 2016 Samota není zlej


změna telefonního čísla

POZOR !!!

Došlo ke změně telefonního čísla - nově můžete volat na číslo 722 455 926


Archiv novinek
AKČNÍ ZBOŽÍ
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  1. PŘEMYSL SI HRAJE - Přemysl Rut
  2. PÍSNĚ ČESKÉHO KABARETU - AVANTGARDY
  3. FABRIKA - Kateřina Tučková
  4. JAK BYLA VOSA MARCELKA RÁDA, ŽE JE - Michal Čunderle
  5. ČESKÝ PITAVAL aneb KRÁLOVRAŽDY - Miroslav Ivanov
  6. Bubela
  7. OPILÝ PRALES - Gerald Durrell
  8. PIKNIK A JINÉ POHROMY - Gerald Durrell
  9. NEUVĚŘITELNÉ PŘÍHODY Z HOR - Martin ÚBL
  10. ROZUM A CIT - Jane Austenová